Pakiet ITCube CRM został wdrożony w przeszło 1,000 firmach zarówno w Polsce jak i za granicą. Obecnie z programu CRM korzysta ponad 10,000 osób. ITCube Software posiada ponad 15 letnie doświadczenie w rozwoju oraz wdrażaniu aplikacji klasy CRM.

Case studies

Pakiet ITCube CRM został wdrożony w przeszło 1000 firmach zarówno w Polsce jak i za granicą. Najlepszym dowodem jakości oprogramowania są pozytywne opinie użytkowników systemu. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat przykładowych wdrożeń programu CRM.

KOMATSU Poland sp. z o.o.

Firma Komatsu Poland sp. z o.o., wyłączny dystrybutor maszyn Komatsu na terenie Polski, rozpoczęła działalność jako podmiot prawa polskiego w styczniu 2006 roku. Kontynuuje ona działalność Marubeni Construction Machinery Poland Sp. z o.o. Maszyny Komatsu eksploatuje wiele dużych firm budowlanych, kopalni odkrywkowych, producentów kruszyw i cementu, jak i małych firm budowlano - usługowych oraz państwowych firm komunalnych. Czytaj więcej »

YAKUDO PLUS Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Yakudo Plus Sp. z o.o. jest spółką prawna handlowego, działającą na rynku polskim od 1997 r. Od momentu powstania jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce japońskiej Firmy Teraoka Seiko jednego z największych na świecie producentów urządzeń ważących, pakujących oraz etykietujących. Ponad to na terenie Polski reprezentuje firmy: HFE z Holandii - producenta maszyn do pakowania próżniowego oraz w atmosferze zmodyfikowanej, SCHARFEN z Niemiec - producenta krajalnic oraz firmę AIS (Anritsu Industrial Solutions) z Japonii - producenta urządzeń do inspekcji towarów wagami dynamicznymi, detektorami metali, rentgenami. Czytaj więcej »

ZALCO Sp. z o.o.

ZALCO sp. z o.o. to firma posiadająca w swojej ofercie różnego rodzaju elektronarzędzia, miedzy innymi: frezy trepanacyjne, ukosowarki do blach i rur, szlifierki tarczowe i taśmowe oraz roboty przemysłowe. Dodatkowo ofertę firmy uzupełnia oprogramowanie CAD/CAM Mastercam. Czytaj więcej »

HUCK Polska sp. z o. o.

Firma HUCK Polska Sp. z o.o. jest oddziałem niemieckiej firmy HUCK GmbH - niekwestionowanego lidera w produkcji siatek sportowych, ochronnych, przemysłowych i budowlanych. Firma HUCK Gmbh jest obecna na europejskim i światowym rynku od ponad 40 lat, m in. w Niemczech, USA, Belgii, Francji, Szwecji, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Austrii i Czechach. Czytaj więcej »

3alink Tłumaczenia

Firma 3alink Tłumaczenia posiada bardzo duże doświadczenie w kompleksowej obsłudze tłumaczeń dla największych firm i instytucji. Wymienić tutaj należy takie firmy jak: Comarch, Budimex, TVN, Międzynarodowy Fundusz Walutowy, czy Deloitte. Dzięki wieloletniej tradycji i ciągłemu doskonaleniu swoich działań, odnosi duże sukcesy na rynku. Firma 3alink Tłumaczenia dysponuje wiedzą i doświadczeniem ponad 3000 tłumaczy, dlatego zawsze jest w stanie dobrać odpowiednich specjalistów do każdego rodzaju zlecenia. Obsługuje tłumaczenia w ponad 50 językach. Dynamiczny rozwój firmy doprowadził do przejęcia kilku firm, dzięki czemu mógł znacznie poszerzyć zakres swojej oferty. Czytaj więcej »

AMADAR Sp. z o.o.

Firma AMADAR Sp. z o.o. jest liderem na polskim rynku wyposażenia dla gabinetów stomatologicznych. Pozycję tę firma osiągnęła dzięki unikalnej strategii, opartej na indywidualnym podejściu do każdego klienta, najwyższej jakości obsługi i stałym poszerzaniu oferty i wiedzy. Czytaj więcej »

Formularz kontaktu


*

*
Proszę o kontakt
Nasi Klienci
  Doskonały system CRM Automatyka
  Niezawodny system CRM on-line dla branża reklamowa
  Skuteczny CRM online branża chemiczna
  Najchętniej wybierane oprogramowanie CRM w przemysle chemicznym
  Najlepszy system CRM dla motoryzacji
  Nowoczesny CRM online branża chemiczna
  Przejrzysty system CRM online dla firm z branży chemicznej
  Czytelny system CRM dla budownictwa
  Uniwersalne oprogramowanie CRM w branży IT
 • Skuteczny program CRM dla przedsiębiorstw z branży reklamowej
 • Bezpieczne oprogramowanie klasy CRM w służbie zdrowia oraz szpitalach
  Innowacyjny CRM dla przemysłu motoryzacyjnego
 • Rozbudowana apliakcja CRM on-line dla medycyny oraz farmacji
 • Niezawodny system CRM po Polsku dla teleinformatyki oraz IT
  Nowatorski system CRM online dla przemysłu chemiczego
 • Wyjątkowy CRM dla Automatyki oraz Robotyki
 • Referencje programu CRM wielu zadowolnych Klientów
  Nieszablonowy CRM online wspiera działania handlowe w firmach z branży wyposażenie wnętrz
 • Popularny program CRM po Polsku w branży budowlanej
 • Polski renomowany program CRM online
  Lubiany CRM po polsku - referencje