Pakiet ITCube CRM został wdrożony w przeszło 1,000 firmach zarówno w Polsce jak i za granicą. Obecnie z programu CRM korzysta ponad 10,000 osób. ITCube Software posiada ponad 15 letnie doświadczenie w rozwoju oraz wdrażaniu aplikacji klasy CRM.

Case studies

Pakiet ITCube CRM został wdrożony w przeszło 1000 firmach zarówno w Polsce jak i za granicą. Najlepszym dowodem jakości oprogramowania są pozytywne opinie użytkowników systemu. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat przykładowych wdrożeń programu CRM.

AMADAR Sp. z o.o.

Firma AMADAR Sp. z o.o. jest liderem na polskim rynku wyposażenia dla gabinetów stomatologicznych. Pozycję tę firma osiągnęła dzięki unikalnej strategii, opartej na indywidualnym podejściu do każdego klienta, najwyższej jakości obsługi i stałym poszerzaniu oferty i wiedzy. Czytaj więcej »

KOMATSU Poland sp. z o.o.

Firma Komatsu Poland sp. z o.o., wyłączny dystrybutor maszyn Komatsu na terenie Polski, rozpoczęła działalność jako podmiot prawa polskiego w styczniu 2006 roku. Kontynuuje ona działalność Marubeni Construction Machinery Poland Sp. z o.o. Maszyny Komatsu eksploatuje wiele dużych firm budowlanych, kopalni odkrywkowych, producentów kruszyw i cementu, jak i małych firm budowlano - usługowych oraz państwowych firm komunalnych. Czytaj więcej »

ZALCO Sp. z o.o.

ZALCO sp. z o.o. to firma posiadająca w swojej ofercie różnego rodzaju elektronarzędzia, miedzy innymi: frezy trepanacyjne, ukosowarki do blach i rur, szlifierki tarczowe i taśmowe oraz roboty przemysłowe. Dodatkowo ofertę firmy uzupełnia oprogramowanie CAD/CAM Mastercam. Czytaj więcej »

HUCK Polska sp. z o. o.

Firma HUCK Polska Sp. z o.o. jest oddziałem niemieckiej firmy HUCK GmbH - niekwestionowanego lidera w produkcji siatek sportowych, ochronnych, przemysłowych i budowlanych. Firma HUCK Gmbh jest obecna na europejskim i światowym rynku od ponad 40 lat, m in. w Niemczech, USA, Belgii, Francji, Szwecji, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Austrii i Czechach. Czytaj więcej »

YAKUDO PLUS Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Yakudo Plus Sp. z o.o. jest spółką prawna handlowego, działającą na rynku polskim od 1997 r. Od momentu powstania jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce japońskiej Firmy Teraoka Seiko jednego z największych na świecie producentów urządzeń ważących, pakujących oraz etykietujących. Ponad to na terenie Polski reprezentuje firmy: HFE z Holandii - producenta maszyn do pakowania próżniowego oraz w atmosferze zmodyfikowanej, SCHARFEN z Niemiec - producenta krajalnic oraz firmę AIS (Anritsu Industrial Solutions) z Japonii - producenta urządzeń do inspekcji towarów wagami dynamicznymi, detektorami metali, rentgenami. Czytaj więcej »

3alink Tłumaczenia

Firma 3alink Tłumaczenia posiada bardzo duże doświadczenie w kompleksowej obsłudze tłumaczeń dla największych firm i instytucji. Wymienić tutaj należy takie firmy jak: Comarch, Budimex, TVN, Międzynarodowy Fundusz Walutowy, czy Deloitte. Dzięki wieloletniej tradycji i ciągłemu doskonaleniu swoich działań, odnosi duże sukcesy na rynku. Firma 3alink Tłumaczenia dysponuje wiedzą i doświadczeniem ponad 3000 tłumaczy, dlatego zawsze jest w stanie dobrać odpowiednich specjalistów do każdego rodzaju zlecenia. Obsługuje tłumaczenia w ponad 50 językach. Dynamiczny rozwój firmy doprowadził do przejęcia kilku firm, dzięki czemu mógł znacznie poszerzyć zakres swojej oferty. Czytaj więcej »

Formularz kontaktu

Proszę o kontakt
Nasi Klienci
  CRM Automatyka
  System CRM branża reklamowa
  CRM online branża chemiczna
  Oprogramowanie CRM przemysł chemiczny
  System CRM motoryzacja
  CRM online branża chemiczna
  CRM online branża chemiczna
  System CRM dla budownictwa
  CRM IT
 • Program CRM agencja reklamowa
 • Oprogramowanie CRM w służbie zdrowia
  CRM przemysł motoryzacyjny
 • CRM on-line medycyna
 • System CRM teleinformatyka
  System CRM online przemysł chemiczny
 • CRM Automatyka i Robotyka
 • CRM referencje
  CRM online - wyposażenie wnętrz
 • Program CRM branża budowlana
 • Polski program CRM online
  CRM po polsku - referencje