System ITCube CRM umożliwi uporządkowanie informacji w firmie, racjonalną obsługę Klientów, optymalizację kosztów, oszczędność czasu a także uodporni firmę na rotację pracowników.

Pakiet ITCube

Pakiet ITCube CRM to elastyczne i funkcjonalne narzędzie do zarządzania Twoją firmą. Wykorzystaj nasze doświadczenie i skonfiguruj z nami system, który pomoże Ci w wielu działaniach. Dzięki zastosowaniu technologii webowej, program dostępny jest dla osób korzystających z komputerów stacjonarnych, telefonów czy tabletów. Możesz używać systemu w środowiskach Windows, Linux, Mac Os, Android czy iOS.

Pakiet ITCube CRM - najczęściej wybierany polski CRM

ITCube to zaawansowane narzędzie klasy CRM

Pakiet ITCube to rozbudowane oprogramowanie klasy CRM (Customer Relationship Management), które zaprojektowane zostało tak, aby pomagało Państwu w różnych obszarach biznesu. ITCube CRM wykorzystuje najnowsze technologie i posiada intuicyjny interfejs.

Analizuj dane w systemie CRM

System CRM gwarantuje każdemu z użytkowników stały dostęp do informacji opisujących pełną historię współpracy z danym kontrahentem bądź osobą kontaktową. Gromadzone w systemie CRM dane prezentowane są w postaci różnorodnych analiz i statystyk, zaczynając od prostych raportów, poprzez graficzne wykresy. Posiadanie tak szczegółowych analiz przyczynia się do optymalizacji kosztów, prowadzenia efektywniejszych i skuteczniejszych działań handlowych oraz racjonalizacji obsługi Klienta.

ITCube posiada budowę modułową

ITCube CRM sprawdzi się zarówno w małych jak i dużych firmach wspomagając działy: handlowy, marketingu czy serwisu. Budowa modułowa umożliwia dostosowanie systemu do aktualnych potrzeb oraz gwarantuje Państwu możliwość rozbudowy systemu w przyszłości wraz z rozwojem Państwa biznesu.

 ITCube CRM jest laureatem Złotego Medalu Międzynarodowych Targów Poznańskich Infosystem

Pakiet ITCube CRM jest laureatem Złotego Medalu Międzynarodowych Targów Poznańskich Infosystem. Jury doceniło najwyższą jakość oraz innowacyjność produktu CRM stworzonego przez firmę ITCube Software. Pakiet ITCube CRM został wdrożony w przeszło 1,000 firmach zarówno w Polsce jak i za granicą. Obecnie z programu CRM korzysta ponad 10,000 osób.