System ITCube CRM umożliwi uporządkowanie informacji w firmie, racjonalną obsługę Klientów, optymalizację kosztów, oszczędność czasu a także uodporni firmę na rotację pracowników.

ITCube ASYSTA

Wraz z zakupem systemu ITCube CRM Klient otrzymuje nielimitowany czasowo klucz licencyjny. Dodatkowo w cenie licencji otrzymuje roczny pakiet ITCube Asysta. Pakiet ten obejmuje: nielimitowany dostęp do telefonicznej oraz mailowej pomocy technicznej, darmowy dostęp do aktualizacji programu CRM, standardową gwarancję na system CRM.

Zalety ITCube ASYSTA

Nielimitowane wsparcie techniczne dostępne w ramach usługi ITCube Asysta pozwala w pełni wykorzystać bogate możliwości Pakietu ITCube. Gwarantuje także szybką i skuteczną pomoc Klientom.

ITCube Asysta umożliwia stały dostęp do aktualizacji, dzięki którym Klienci mogą korzystać z najnowszych dostępnych na rynku technologii i stale rozwijać swoją działalność. Przykładem może tutaj być dostosowanie systemu ITCube CRM do nowych wersji przeglądarek internetowych czy systemów handlowych, z którymi jest zintegrowany. Dodatkowo program CRM przystosowywany jest do wspierania nowych systemów operacyjnych a także współczesnych urządzeń mobilnych (np.: tablety).

ITCube Asysta gwarantuje także stałe dostosowywanie systemu CRM do zmieniających się wymagań prawnych. Przykładowo wprowadzenie zmian związanych z przetwarzaniem danych osobowych spowodowało objęcie ochroną także danych firm osobowych. Zmiana ta spowodowała, że de facto wszystkie programy CRM zaczęły przechowywać dane osobowe, co wymusza na systemie informatycznym spełnienie warunków opisanych w stosownych rozporządzeniach.

Posiadanie rozwiązania CRM, które jest ciągle aktualizowane oraz objęte opieką producenta jest niezwykle ważne - w szczególności jeśli jest to kluczowy program w firmie. Mimo, iż usługa ITCube Asysta nie jest obligatoryjna, to zdecydowana większość naszych Klientów regularnie ją wykupuje doceniając wagę aktualizacji aplikacji CRM oraz rzetelność wsparcia technicznego.

Przedłużenie usługi ITCube ASYSTA

Po zakończeniu obowiązywania pakietu ITCube ASYSTA Klient może ponownie wykupić tę usługę. Jednocześnie ITCube ASYSTA nie jest usługą obligatoryjną tak więc firma, która nie potrzebuje takiego wsparcia lub po prostu przestała korzystać z oprogramowania CRM nie musi ponosić żadnych dodatkowych kosztów.

Formularz kontaktu


*

*
Proszę o kontakt
Nasi Klienci
  Doskonały system CRM Automatyka
  Niezawodny system CRM on-line dla branża reklamowa
  Skuteczny CRM online branża chemiczna
  Najchętniej wybierane oprogramowanie CRM w przemysle chemicznym
  Najlepszy system CRM dla motoryzacji
  Nowoczesny CRM online branża chemiczna
  Przejrzysty system CRM online dla firm z branży chemicznej
  Czytelny system CRM dla budownictwa
  Uniwersalne oprogramowanie CRM w branży IT
 • Skuteczny program CRM dla przedsiębiorstw z branży reklamowej
 • Bezpieczne oprogramowanie klasy CRM w służbie zdrowia oraz szpitalach
  Innowacyjny CRM dla przemysłu motoryzacyjnego
 • Rozbudowana apliakcja CRM on-line dla medycyny oraz farmacji
 • Niezawodny system CRM po Polsku dla teleinformatyki oraz IT
  Nowatorski system CRM online dla przemysłu chemiczego
 • Wyjątkowy CRM dla Automatyki oraz Robotyki
 • Referencje programu CRM wielu zadowolnych Klientów
  Nieszablonowy CRM online wspiera działania handlowe w firmach z branży wyposażenie wnętrz
 • Popularny program CRM po Polsku w branży budowlanej
 • Polski renomowany program CRM online
  Lubiany CRM po polsku - referencje