Od ponad 15 lat ITCube Software koncentruje się na rozwoju oprogramowania CRM, zapewnieniu wsparcia technicznego użytkownikom oraz na wdrożeniach systemu.

O firmie

ITCube Software to producent oprogramowania ITCube - systemu klasy CRM dla małych oraz średnich przedsiębiorstw.

Informacje ogólne

Tak samo jak nasi Klienci, cenimy sobie kompleksowe usługi i doskonale znamy potrzeby współczesnego Klienta. Działamy na rynku od 1999roku. Początkowo koncentrowaliśmy się na projektach indywidualnych dotyczących internetowych rozwiązań biznesowych. Bazując na tych doświadczeniach postanowiliśmy stworzyć system kompleksowo usprawniający obsługę Klienta w przedsiębiorstwie. Opracowaliśmy program klasy CRM – ITCube. Od roku 2003 aplikacja CRM jest stale rozwijana we współpracy z użytkownikami oraz partnerami. Pakiet ITCube CRM został wdrożony w ponad 1,000 firmach z bardzo różnych branż, a liczba użytkowników systemu przekroczyła liczbę 10,000. Przedstawiamy Państwu pełną ofertę naszej firmy i wierzymy, że jesteśmy gotowi sprostać najbardziej wymagającym oczekiwaniom. Cenimy sobie kontakt i dobre relacje z Klientem, jesteśmy w związku z tym otwarci na pytania i sugestie by wspólnie wypracować optymalne rozwiązania dostosowane do Państwa potrzeb.

Złoty medal dla systemu CRMPakiet ITCube jest laureatem Złotego Medalu Międzynarodowych Targów Poznańskich Infosystem. Jury doceniło najwyższą jakość, innowacyjność oraz niezawodność oprogramowania CRM stworzonego przez firmę ITCube Software.

Formularz kontaktu

Proszę o kontakt
Nasi Klienci
  CRM Automatyka
  System CRM branża reklamowa
  CRM online branża chemiczna
  Oprogramowanie CRM przemysł chemiczny
  System CRM motoryzacja
  CRM online branża chemiczna
  CRM online branża chemiczna
  System CRM dla budownictwa
  CRM IT
 • Program CRM agencja reklamowa
 • Oprogramowanie CRM w służbie zdrowia
  CRM przemysł motoryzacyjny
 • CRM on-line medycyna
 • System CRM teleinformatyka
  System CRM online przemysł chemiczny
 • CRM Automatyka i Robotyka
 • CRM referencje
  CRM online - wyposażenie wnętrz
 • Program CRM branża budowlana
 • Polski program CRM online
  CRM po polsku - referencje