Pakiet ITCube to system CRM umożliwiający gromadzenie w jednym miejscu najważniejszych informacji o Klientach. Program pozwala na uporządkowanie całej wiedzy – od momentu pozyskania Klienta poprzez kolejne etapy współpracy, aż po zagadnienia opieki posprzedażnej oraz serwisu.

ITCube FORMULARZE

ITCube FORMULARZE udostępnia mechanizmy definiowania oraz dodawania dowolnej ilości dodatkowych formularzy. Formularze tworzone mogą być przez Klienta we własnym zakresie bez konieczności ingerencji ze strony producenta oprogramowania CRM. Gwarantuje to możliwość swobodnej rozbudowy systemu CRM o elementy oddające specyfikę działalności danego przedsiębiorstwa.

 • Tworzenie nowych elementów systemu wg własnych potrzeb
  Tworzenie dowolnych formularzy w CRM
 • Narzędzia wprowadzania oraz wyszukiwania niestandardowych danych
  Łatwe wyszukiwanie danych w CRM online
 • Pełna integracja stworzonych formularzy z interface'em systemu
  Integracja formularzy z interfejsem CRM

Definiowanie wyglądu dodatkowych formularzy

ITCube FORMULARZE udostępnia mechanizmy definiowania nowych formularzy. Administrator programu CRM ogranicza się jedynie do podania nazwy formularza, listy pól oraz jego pozycji w menu. Dla każdego z pól definiuje także jego typ. Podejście takie umożliwia bardzo proste budowanie formularzy w aplikacji CRM dopasowanych w 100% do specyfiki firmy.

Zarządzanie danymi wprowadzonymi poprzez dodatkowe formularze

Po dodaniu nowego formularza system ITCube CRM automatycznie generuje przeglądarkę z nim związaną. Administrator aplikacji CRM może wskazać, które pola z formularza będą służyły do wyszukiwania danych. Tak utworzona przeglądarka nie różni się niczym od tych standardowo wbudowanych w systemie CRM. Umożliwia więc zaawansowane wyszukiwanie danych, sortowanie względem dowolnej z kolumn itp. Dodatkowo użytkownicy CRM'a mający odpowiednie uprawnienie mogą eksportować dane z dodatkowych formularzy do formatu CSV a następnie analizować je w programie Excel.

Wykorzystanie formularzy jako niestandardowych kalkulatorów cen

ITCube FORMULARZE umożliwia także tworzenie kalkulacji wykorzystywanych w programie CRM w procesie tworzenia ofert. I tak oprócz standardowych mechanizmów ułatwiających tworzenie oferty, takich jak poziomy cenowe czy automatycznie naliczane upusty, pozwala na definiowanie tzw. kalkulacji czyli "przepisów", na podstawie których obliczona zostaje cena końcowa.

Pełna integracja dodatkowych formularzy z interface'em systemu

Nowe formularze mogą zostać w pełni zintegrowane z interfejsem systemu ITCube. Administrator programu CRM możemy je więc umieścić w dowolnym miejscu menu głównego oraz menu kontekstowych innych obiektów. Do nas należy także decyzja w jaki sposób obiekty opisywane przez nowy formularz będą widoczne w sekcjach historycznych formularzy nadrzędnych (kontrahenta, osoby kontaktowej, projektu czy etapu projektu).

Formularz kontaktu

Proszę o kontakt
Nasi Klienci
  CRM Automatyka
  System CRM branża reklamowa
  CRM online branża chemiczna
  Oprogramowanie CRM przemysł chemiczny
  System CRM motoryzacja
  CRM online branża chemiczna
  CRM online branża chemiczna
  System CRM dla budownictwa
  CRM IT
 • Program CRM agencja reklamowa
 • Oprogramowanie CRM w służbie zdrowia
  CRM przemysł motoryzacyjny
 • CRM on-line medycyna
 • System CRM teleinformatyka
  System CRM online przemysł chemiczny
 • CRM Automatyka i Robotyka
 • CRM referencje
  CRM online - wyposażenie wnętrz
 • Program CRM branża budowlana
 • Polski program CRM online
  CRM po polsku - referencje