Pakiet ITCube to system CRM umożliwiający gromadzenie w jednym miejscu najważniejszych informacji o Klientach. Program pozwala na uporządkowanie całej wiedzy – od momentu pozyskania Klienta poprzez kolejne etapy współpracy, aż po zagadnienia opieki posprzedażnej oraz serwisu.

ITCube IMPORT API

ITCube IMPORT API przeznaczony jest dla Klientów, którym zależy na możliwości automatycznego, cyklicznego zasilania bazy danych programu CRM ze źródeł zewnętrznych. Przykładowo bazę systemu CRM można zasilać informacjami pochodzącymi ze sklepów internetowych, stron WWW czy innych aplikacji. Dzięki temu modułowi Klient ma możliwość stworzenia jednej bazy danych, w której będą gromadzone a następnie wykorzystywane i analizowane wszystkie dane firmowe bez konieczności ręcznego przepisywania informacji.

 • ImportAPI CRM

Import kontrahentów

Import kontrahentów oraz osób kontaktowych do programu CRM

ITCube IMPORT API umożliwia zasilanie bazy danych systemu CRM informacjami o nowo pozyskanych Klientach. Przykładowo kontrahenci zgłaszający się przez formularz na stronie www mogą automatycznie trafiać do systemu ITCube CRM.

Import oraz aktualizacja produktów

Import bazy produktów oraz usług do systemu CRM

Firmy, które posiadają niestandardowe systemy handlowe mogą wykorzystać ITCube IMPORT API jako narzędzie przenoszenia bazy produktowej do systemu ITCube. Dzięki temu w programie CRM uzyskamy pełną i aktualną bazę oferowanego asortymentu, a produkty oraz cenniki będą wprowadzane i aktualizowane tylko w jednym miejscu.

Import ofert, zamówień oraz faktur

Import ofert, zamówień oraz faktur do apliakcji CRM

W przypadku gdy firma wykorzystuje kilka aplikacji, w których jest odnotowana sprzedaż (na przykład sklepy internetowe) ITCube IMPORT API może zostać wykorzystany do przenoszenia dokumentów handlowych. Dzięki temu w systemie CRM będą odnotowane wszystkie dokumenty a analizy sprzedaży czy zyskowność Klientów będą bardziej kompletne.

Import notatek oraz zadań

Import notatek oraz zadań do CRM'a

Importowanie do systemu CRM zdarzeń takich jak notatki z rozmów czy generowanie zadań dla użytkowników aplikacji może zostać wykorzystane w przypadku gdy korzystamy z usług firm zewnętrznych, które nie ma dostępu do naszego programu CRM. Jako przykład można tutaj podać akcje telemarketingowe, których rezultatem jest wygenerowanie zadań dla handlowców w celu kontaktu z potencjalnym Klientem czy też badanie jego satysfakcji.

Import plików

Import plików do systemu CRM

Importowanie do aplikacji CRM plików może być wykorzystywane na wiele różnych sposobów. Najczęściej opcja ta jest używana w momencie gdy program handlowy generuje faktury w postaci pdf. Tak stworzone dokumenty następnie mogą być umieszczane w bazie programu CRM oraz udostępniane Klientom w module EKSTRANET.

Formularz kontaktu


*

*
Proszę o kontakt
Nasi Klienci
  Doskonały system CRM Automatyka
  Niezawodny system CRM on-line dla branża reklamowa
  Skuteczny CRM online branża chemiczna
  Najchętniej wybierane oprogramowanie CRM w przemysle chemicznym
  Najlepszy system CRM dla motoryzacji
  Nowoczesny CRM online branża chemiczna
  Przejrzysty system CRM online dla firm z branży chemicznej
  Czytelny system CRM dla budownictwa
  Uniwersalne oprogramowanie CRM w branży IT
 • Skuteczny program CRM dla przedsiębiorstw z branży reklamowej
 • Bezpieczne oprogramowanie klasy CRM w służbie zdrowia oraz szpitalach
  Innowacyjny CRM dla przemysłu motoryzacyjnego
 • Rozbudowana apliakcja CRM on-line dla medycyny oraz farmacji
 • Niezawodny system CRM po Polsku dla teleinformatyki oraz IT
  Nowatorski system CRM online dla przemysłu chemiczego
 • Wyjątkowy CRM dla Automatyki oraz Robotyki
 • Referencje programu CRM wielu zadowolnych Klientów
  Nieszablonowy CRM online wspiera działania handlowe w firmach z branży wyposażenie wnętrz
 • Popularny program CRM po Polsku w branży budowlanej
 • Polski renomowany program CRM online
  Lubiany CRM po polsku - referencje