Pakiet ITCube to system CRM umożliwiający gromadzenie w jednym miejscu najważniejszych informacji o Klientach. Program pozwala na uporządkowanie całej wiedzy – od momentu pozyskania Klienta poprzez kolejne etapy współpracy, aż po zagadnienia opieki posprzedażnej oraz serwisu.

ITCube IMPORT API

ITCube IMPORT API przeznaczony jest dla Klientów, którym zależy na możliwości automatycznego, cyklicznego zasilania bazy danych programu CRM ze źródeł zewnętrznych. Przykładowo bazę systemu CRM można zasilać informacjami pochodzącymi ze sklepów internetowych, stron WWW czy innych aplikacji. Dzięki temu modułowi Klient ma możliwość stworzenia jednej bazy danych, w której będą gromadzone a następnie wykorzystywane i analizowane wszystkie dane firmowe bez konieczności ręcznego przepisywania informacji.

 • ImportAPI CRM

Import kontrahentów

ITCube IMPORT API umożliwia zasilanie bazy danych systemu CRM informacjami o nowo pozyskanych Klientach. Przykładowo kontrahenci zgłaszający się przez formularz na stronie www mogą automatycznie trafiać do systemu ITCube CRM.

Import oraz aktualizacja produktów

Firmy, które posiadają niestandardowe systemy handlowe mogą wykorzystać ITCube IMPORT API jako narzędzie przenoszenia bazy produktowej do systemu ITCube. Dzięki temu w programie CRM uzyskamy pełną i aktualną bazę oferowanego asortymentu, a produkty oraz cenniki będą wprowadzane i aktualizowane tylko w jednym miejscu.

Import ofert, zamówień oraz faktur

W przypadku gdy firma wykorzystuje kilka aplikacji, w których jest odnotowana sprzedaż (na przykład sklepy internetowe) ITCube IMPORT API może zostać wykorzystany do przenoszenia dokumentów handlowych. Dzięki temu w systemie CRM będą odnotowane wszystkie dokumenty a analizy sprzedaży czy zyskowność Klientów będą bardziej kompletne.

Import notatek oraz zadań

Importowanie do systemu CRM zdarzeń takich jak notatki z rozmów czy generowanie zadań dla użytkowników aplikacji może zostać wykorzystane w przypadku gdy korzystamy z usług firm zewnętrznych, które nie ma dostępu do naszego programu CRM. Jako przykład można tutaj podać akcje telemarketingowe, których rezultatem jest wygenerowanie zadań dla handlowców w celu kontaktu z potencjalnym Klientem czy też badanie jego satysfakcji.

Import plików

Importowanie do aplikacji CRM plików może być wykorzystywane na wiele różnych sposobów. Najczęściej opcja ta jest używana w momencie gdy program handlowy generuje faktury w postaci pdf. Tak stworzone dokumenty następnie mogą być umieszczane w bazie programu CRM oraz udostępniane Klientom w module EKSTRANET.

Formularz kontaktu

Proszę o kontakt
Nasi Klienci
  CRM Automatyka
  System CRM branża reklamowa
  CRM online branża chemiczna
  Oprogramowanie CRM przemysł chemiczny
  System CRM motoryzacja
  CRM online branża chemiczna
  CRM online branża chemiczna
  System CRM dla budownictwa
  CRM IT
 • Program CRM agencja reklamowa
 • Oprogramowanie CRM w służbie zdrowia
  CRM przemysł motoryzacyjny
 • CRM on-line medycyna
 • System CRM teleinformatyka
  System CRM online przemysł chemiczny
 • CRM Automatyka i Robotyka
 • CRM referencje
  CRM online - wyposażenie wnętrz
 • Program CRM branża budowlana
 • Polski program CRM online
  CRM po polsku - referencje