Pakiet ITCube to system CRM umożliwiający gromadzenie w jednym miejscu najważniejszych informacji o Klientach. Program pozwala na uporządkowanie całej wiedzy – od momentu pozyskania Klienta poprzez kolejne etapy współpracy, aż po zagadnienia opieki posprzedażnej oraz serwisu.

ITCube SMS/ICAL

ITCube SMS/ICAL to rozwiązanie dla firm, których pracownicy stosunkowo często przebywają poza siedzibą firmy i dodatkowo nie zawsze mają możliwość dostępu do systemu CRM za pośrednictwem laptopa lub tabletu. W takiej sytuacji bardzo przydatną funkcją jest możliwość komunikacji z programem CRM za pośrednictwem telefonu komórkowego.

Eksport zadań do kalendarzy urzadzeń mobilnych

Funkcjonalność wysyłania zadań zapisanych w systemie CRM w formacie korespondencji ICalendar umożliwia ich automatyczny import do kalendarzy urządzeń mobilnych opartych o systemy Android, iOS, Windows 10 Mobile oraz pozostałych środowisk wspierających ten popularny standard.

Wysyłanie powiadomień do użytkowników systemu CRM

Możliwość wysyłania wiadomości SMS to gwarancja, że w odpowiednim terminie użytkownik programu CRM otrzyma przypomnienie o zaplanowanych lub nowych zadaniach. To również kanał komunikacji z pracownikami serwisu, którzy mogą być w ten sposób informowani o planowanych do wykonania działaniach serwisowych.

Możliwość rozbudowy o dodatkowe funkcje

Możliwa jest rozbudowa modułu o dodatkowe funkcje, które wykorzystując kanał SMS informując kontrahentów o określonych zdarzeniach w aplikacji CRM. Przykładem takich akcji jest informowanie o: płatności, wygasającej umowie czy też o przyjęciu/rozpatrzeniu reklamacji.

Formularz kontaktu

Proszę o kontakt
Nasi Klienci
  CRM Automatyka
  System CRM branża reklamowa
  CRM online branża chemiczna
  Oprogramowanie CRM przemysł chemiczny
  System CRM motoryzacja
  CRM online branża chemiczna
  CRM online branża chemiczna
  System CRM dla budownictwa
  CRM IT
 • Program CRM agencja reklamowa
 • Oprogramowanie CRM w służbie zdrowia
  CRM przemysł motoryzacyjny
 • CRM on-line medycyna
 • System CRM teleinformatyka
  System CRM online przemysł chemiczny
 • CRM Automatyka i Robotyka
 • CRM referencje
  CRM online - wyposażenie wnętrz
 • Program CRM branża budowlana
 • Polski program CRM online
  CRM po polsku - referencje