Zostań Autoryzowanym Partnerem ITCube Software. Poszerz swoją ofertę o oprogramowanie CRM i zarabiaj na sprzedaży oraz wdrożeniach pakietu ITCube CRM.

Program partnerski

Witamy na specjalnej stronie dla obecnych oraz przyszłych Partnerów firmy ITCube Software. Mamy nadzieję, że współpraca z nami jest i będzie dla Państwa bardzo owocna. Ogólne zasady współpracy z Partnerami są bardzo proste. Ze względu na zakres kompetencji Partnera wyróżniamy dwa modele, które zostały opisane poniżej.

Dealer

W modelu tym Partner odpowiedzialny jest jedynie za aktywne promowanie Pakietu ITCube CRM. Wdrożenie systemu CRM u Klienta, przeprowadzenie szkoleń dla pracowników firmy oraz późniejsze wsparcie techniczne z zakresu oprogramowania CRM leży w całości w gestii firmy ITCube Software.

Partner

Model gwarantujący Partnerowi wyższe prowizje jednakże rozszerzający jego zakres obowiązków. W zależności od wybranego wariantu Partner odpowiedzialny jest za sprzedaż programu ITCube CRM, wdrożenia systemu CRM u Klienta, przeprowadzenie szkoleń dla pracowników firmy oraz wsparcie techniczne. Autoryzowani Partnerzy ITCube Software otrzymują dostęp do stron partnerskich, na których znajdą materiały reklamowe, informacje na temat najnowszych modułów dodatkowych oraz planowej rozbudowie systemu. Partnerom sprzedającym najwięcej produktów oraz gwarantującym końcowym użytkownikom obsługę na wysokim poziomie przyznawane są dodatkowe upusty.

Chcę rozpocząć współpracę

Jeśli są Państwo zainteresowani nawiązaniem z nami współpracy w zakresie dystrybucji bądź rozwoju oprogramowania ITCube CRM, prosimy o wypełnienie formularza.

*Zakres współpracy:
*Nazwa firmy:
*Osoba kontaktowa:
*Telefon:
*Email:
*Adres WWW:
*Firma istnieje od:
*Doświadczenie
we wdrażaniu
systemów handlowych:
*Doświadczenie
we wdrażaniu
systemów CRM:
Doświadczenie
we wdrażaniu
innych systemów:
Proszę o kontakt
Formularz kontaktu

Proszę o kontakt
Nasi Klienci
  CRM Automatyka
  System CRM branża reklamowa
  CRM online branża chemiczna
  Oprogramowanie CRM przemysł chemiczny
  System CRM motoryzacja
  CRM online branża chemiczna
  CRM online branża chemiczna
  System CRM dla budownictwa
  CRM IT
 • Program CRM agencja reklamowa
 • Oprogramowanie CRM w służbie zdrowia
  CRM przemysł motoryzacyjny
 • CRM on-line medycyna
 • System CRM teleinformatyka
  System CRM online przemysł chemiczny
 • CRM Automatyka i Robotyka
 • CRM referencje
  CRM online - wyposażenie wnętrz
 • Program CRM branża budowlana
 • Polski program CRM online
  CRM po polsku - referencje