Cennik on-line CRM

Cennik

Zakup systemu CRM to inwestycja na lata, dlatego oprócz funkcjonalności, warto sprawdzić koszty utrzymania systemu oraz rzetelność dostawcy. ITCube to oprogramowanie, które kupujesz na własność. Licencja jest bezterminowa, a jej koszt zależy od wybranych modułów. W celu przybliżenia cen oprogramowania ITCube prezentujemy poniżej typowe konfiguracje.

Przykładowe ceny ITCube CRM

Ile kosztuje ITCube CRM dla małej firmy?

Podstawowym modułem jest CRM, który oferuje bogatą funkcjonalność połączoną z automatyzmami. To dobry wybór dla firm, które rozpoczynają prace na systemie CRM. W dowolnym momencie system można rozbudować o dodatkowe moduły!  Jednym z najczęściej wybieranych jest  MAIL. Wzbogaca on CRM o korespondencje i kampanie marketingowe. Klientom, którym zależy na integracji z systemem ERP polecamy konfigurację z modułem integrator.

Skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się ile dokładnie będzie kosztować zakup oprogramowania i wdrożenie go w Twojej firmie.

 

Abonament - czy to się opłaca?

Tak, ale tylko w krótkiej perspektywie. Poza aspektem ceny, istnieje wiele zalet związanych z nabyciem systemu na własność. Możliwość indywidualnej konfiguracji, eliminacja kosztów związanych z niechcianymi aktualizacjami czy wsparciem technicznym, a także bezpieczna integracja z systemami handlowymi to tylko kilka z nich. Należy także pamiętać, że z chwilą zaprzestania opłacania abonamentu, tracisz dostęp do swoich danych.

Leasing oprogramowania CRM

Leasing - alternatywa dla abonamentu

Zakup licencji można sfinansować we własnym zakresie lub skorzystać z leasingu – np.: GRENKE, gdzie znajdziemy kalkulator online, a sama procedura uzyskania finansowania jest w dużej mierze zautomatyzowana. Finansowanie przez leasing jest tańszym rozwiązaniem niż systematyczne płatności abonamentowe, jeśli rozważamy inwestycję w dłuższej perspektywie.

 

Skontaktuj się z nami

Jeśli jesteś
zainteresowany
napisz do nas!

Podanie danych osobowych oraz wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne. Administratorem danych jest ITCube Software Stanek i Śliwka Spółka Jawna z siedziba w Krakowie, przy ul. Łużyckiej 42/43, 30-658 Kraków. Dane będą przetwarzane wyłączenie zgodnie z celami wykazanymi w momencie ich zbierania oraz przetwarzane do czasu odwołania zgody lub ustania wymogu prawnego. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed wycofaniem zgody.