Dla Partnera on-line CRM

Dla Partnera

Zostań Autoryzowanym Partnerem ITCube Software. Poszerz swoją ofertę o oprogramowanie CRM i zarabiaj na sprzedaży oraz wdrożeniach systemu CRM. Mamy nadzieję, że współpraca z nami jest i będzie dla Państwa bardzo owocna. Ogólne zasady współpracy z Partnerami są bardzo proste. Ze względu na zakres kompetencji Partnera wyróżniamy dwa modele, które zostały opisane poniżej.

Dealer ITCube Software

W modelu tym Partner odpowiedzialny jest jedynie za aktywne promowanie naszego programu CRM.

Wdrożenie systemu CRM u Klienta, przeprowadzenie szkoleń dla pracowników firmy oraz późniejsze wsparcie techniczne z zakresu oprogramowania leży w całości w gestii firmy ITCube Software.

Partner ITCube Software

Model gwarantujący Partnerowi wyższe prowizje jednakże rozszerzający jego zakres obowiązków.

W zależności od wybranego wariantu Partner odpowiedzialny jest za sprzedaż programu CRM, wdrożenia systemu u Klienta, przeprowadzenie szkoleń dla pracowników firmy oraz wsparcie techniczne.

Partnerom sprzedającym najwięcej produktów oraz gwarantującym końcowym użytkownikom obsługę na wysokim poziomie przyznawane są dodatkowe upusty.

Partnerzy Technologiczni

 

Chcę rozpocząć współpracę

Jeśli są Państwo zainteresowani nawiązaniem z nami współpracy w zakresie dystrybucji bądź rozwoju oprogramowania ITCube CRM, prosimy o wypełnienie formularza.

Podanie danych osobowych oraz wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne. Administratorem danych jest ITCube Software Stanek i Śliwka Spółka Jawna z siedziba w Krakowie, przy ul. Łużyckiej 42/43, 30-658 Kraków. Dane będą przetwarzane wyłączenie zgodnie z celami wykazanymi w momencie ich zbierania oraz przetwarzane do czasu odwołania zgody lub ustania wymogu prawnego. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed wycofaniem zgody.