Case studies on-line CRM

Case studies

Nasz CRM został wdrożony w przeszło 1,300 firmach w bardzo różnych branżach. Najlepszym dowodem jakości oprogramowania są pozytywne opinie użytkowników systemu. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat przykładowych wdrożeń naszego programu CRM.

KOMATSU Poland sp. z o.o.

Wdrożenie programu ITCube w firmie Komatsu Poland Sp. z o.o. to świetny przykład zastosowania systemu CRM w branży budowlanej a dokładniej w przedsiębiorstwie specjalizującym się w dostarczaniu maszyn budowlanych. Firma Komatsu Poland sp. z o.o. to wyłączny dystrybutor maszyn Komatsu na terenie Polski. Spółka rozpoczęła działalność jako podmiot prawa polskiego w styczniu 2006 roku. Kontynuuje ona działalność Marubeni Construction Machinery Poland Sp. z o.o. Maszyny Komatsu eksploatuje wiele dużych firm budowlanych, kopalni odkrywkowych, producentów kruszyw i cementu, jak i małych firm budowlano - usługowych oraz państwowych firm komunalnych.
Czytaj więcej.

YAKUDO PLUS Sp. z o.o.

Nasze oprogramowanie jest bardzo często wykorzystywane w branży elektronicznej. Warto zwrócić uwagę na wdrożenie systemu CRM w firmie Yakudo Plus z Tych. Przedsiębiorstwo Yakudo Plus Sp. z o.o. jest spółką prawna handlowego, działającą na rynku polskim od 1997 r. Od momentu powstania jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce japońskiej Firmy Teraoka Seiko jednego z największych na świecie producentów urządzeń ważących, pakujących oraz etykietujących. Ponad to na terenie Polski reprezentuje firmy: HFE z Holandii - producenta maszyn do pakowania próżniowego oraz w atmosferze zmodyfikowanej, SCHARFEN z Niemiec - producenta krajalnic oraz firmę AIS (Anritsu Industrial Solutions) z Japonii - producenta urządzeń do inspekcji towarów wagami dynamicznymi, detektorami metali, rentgenami.
Czytaj więcej.

ZALCO Sp. z o.o.

Oprogramowanie ITCube zostało wdrożone w bardzo wielu firmach prowadzących działalność w zakresie przemysłu i automatyki. Jedną z nich jest warszawska firma ZALCO.  ZALCO sp. z o.o. to przedsiębiorstwo specjalizujące się w mechanizacja spawania, obróbce blach i rur, oferujące różnego rodzaju elektronarzędzia takie jak frezy trepanacyjne, ukosowarki do blach i rur, szlifierki tarczowe i taśmowe oraz roboty przemysłowe. Dodatkowo ofertę firmy uzupełnia oprogramowanie CAD/CAM Mastercam.
Czytaj więcej.

HUCK Polska sp. z o. o.

Coraz większe zapotrzebowanie na profesjonalną infrastrukturę sportową spowodowało szybki rozwój firm oferujących sprzęt sportowy. Nasze oprogramowanie do zarządzania relacjami z Klientami wspiera pracę wielu firm prowadzących działalność w zakresie dostarczania artykułów sportowych najwyższej klasy jak przykładowo firma HUCK. Firma HUCK Polska Sp. z o.o. jest oddziałem niemieckiej firmy HUCK GmbH - niekwestionowanego lidera w produkcji siatek sportowych, ochronnych, przemysłowych i budowlanych. Firma HUCK Gmbh jest obecna na europejskim i światowym rynku od ponad 40 lat. Czytaj więcej.

EUROTERM Sp. z o.o. Sp. K.

Nasz program CRM cieszy się dużą popularnością w firmach związanych z ogrzewaniem, klimatyzacją czy ogólnie pojętą branżą instalacyjną. Bardzo ciekawym przykładem opisującym wdrożenie programu crm w firmie handlowej z branży grzewczej jest spółka EUROTERM – jeden z liderów sprzedaży na rynku polskim i ukraińskim. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w dostarczaniu produktów z zakresu techniki grzewczej, systemów instalacyjnych oraz rozwiązań związanych z klimatyzacją oraz wentylacją.
Czytaj więcej.

GRUPA KK Sp. Jawna

Firmy z branży szeroko pojętej reklamy i marketingu cechuje nie tylko kreatywność, ale również wysoki poziom obsługi klienta. Na konkurencyjnym rynku, agencje nie mogą pozwolić sobie na utratę klienta czy zbyt wolną obsługę. Aby zapewnić profesjonalizm świadczonych usług oraz ich najwyższą jakość agencje korzystają z zaawansowanego oprogramowania do zarządzania firmą – i tu z pomocą przychodzi im popularny system CRM - ITCube. Grupa KK z Radomia to przykład agencji reklamowej i drukarni, która strategię rozwoju i obsługi Klienta oparła na wdrożeniu naszego systemu CRM.
Czytaj więcej.

Gmina Ochotnica Dolna

ITCube to uniwersalne narzędzie usprawniające prace w firmach oraz różnego rodzaju instytucjach. Przykładem ciekawego zastosowania naszego systemu do zarządzania relacjami z Klientami jest zrealizowane wdrożenie w Gminie Ochotnica Dolna. Założeniem podstawowym do wprowadzenia systemu ITCube CRM w tej jednostce administracji państwowej, było usprawnienie komunikacji pomiędzy Urzędem Gminy a mieszkańcami oraz archiwizacja prowadzonych spraw w jednym systemie informatycznym.
Czytaj więcej.

SERAFIN MASZYNY

System CRM często wykorzystywany jest w branży związanej z produkcją, sprzedażą oraz serwisowaniem różnego rodzaju maszyn czy urządzeń. Zapraszamy do zapoznania się z case study wdrożenia naszego rozwiązania CRM w firmie Serafin, która specjalizuje się w obsłudze branży rolniczej - sprzedając i serwisując wyspecjalizowane maszyny. CRM nie tylko wspiera codzienną pracę działu handlowego czy marketingu, ale także zapewnia mocne wsparcie dla działu serwisowego.
Czytaj więcej.

WAGNER-SERVICE Sp. z o.o.

System ITCube CRM umożliwia niezakłócone, elastyczne i odporne funkcjonowanie przedsiębiorstwa w gospodarczej rzeczywistości spod znaku VUCA – tj. zmiennej, niepewnej, złożonej i niejednoznacznej, a także w realiach wyznaczonych przez pandemię COVID-19. Zapraszamy do opisu wdrożenia w firmie WAGNER-SERVICE Sp. z o.o..
Czytaj więcej.

Skontaktuj się z nami

Jeśli jesteś
zainteresowany
napisz do nas!

Podanie danych osobowych oraz wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne. Administratorem danych jest ITCube Software Stanek i Śliwka Spółka Jawna z siedziba w Krakowie, przy ul. Łużyckiej 42/43, 30-658 Kraków. Dane będą przetwarzane wyłączenie zgodnie z celami wykazanymi w momencie ich zbierania oraz przetwarzane do czasu odwołania zgody lub ustania wymogu prawnego. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed wycofaniem zgody.