Filmy CRM on-line CRM

CRM - materiały wideo

Zachęcamy do zapoznania się z prezentacjami multimedialnymi naszego oprogramowania CRM.

Filmy reklamowe pozwolą Państwu zapoznać się z wyglądem samego programu CRM oraz uzyskać niezbędne informacje na temat podstawowych funkcjonalności i głównych założeń.

Dlaczego warto wdrożyć program CRM?

Film pokazujący w skrócie możliwości naszego systemu CRM - najczęściej wybieranego polskiego programu CRM. Celem prezentacji jest przedstawienie ogólnej wizji i korzyści wynikających z wdrożenia aplikacji.

Dlaczego warto wdrożyć CRM?

Praktyczne wykorzystanie podstawowych funkcji CRM

Film koncentruje się na podstawowych funkcjach modułu CRM związanych z zarządzaniem czasem pracy, historią współpracy z klientem, wysyłaniem korespondencji elektronicznej oraz szybkim odnotowywaniem zdarzeń.

CRM funkcje

Realizacja procesu sprzedaży w CRM

Film prezentujący realizację procesu sprzedaży - począwszy od dokumentu oferty, poprzez zamówienie kończąc na fakturze. Uzupełnieniem prezentacji jest przedstawienie podstawowych mechanizmów analizy sprzedaży.

Realizacja procesu sprzedaży w CRM online

Korzystanie z modułu PROJEKTY

Poruszana tematyka filmu obejmuje projektowanie wieloetapowych procesów, wykorzystywanie szablonów procedur oraz realizację kampanii marketingowych. Uzupełnieniem filmu jest przedstawienie mechanizmów analitycznych.

Film dotyczący modułu PROJEKTY w CRM

Możliwości modułu SERWIS

Prezentuje podstawowe funkcje związane z przyjęciem zlecenia, wyszukaniem maszyny w bazie urządzeń, sprawdzeniem zajętości serwisantów, delegowaniem działań serwisowych, wystawieniem protokołów serwisowych oraz analizą efektywności działu serwisu w systemie CRM.

 

Serwis CRM film

Dostosowanie do indywidualnych potrzeb

Materiał koncentruje się na przedstawieniu szerokiej gamy możliwości konfiguracji naszego systemu CRM. Prezentowane przykłady pokazują elastyczność produktu pozwalającą na jego dopasowanie do indywidualnych potrzeb Klienta we własnym zakresie.

 

CRM po Polsku

Integracja CRM z programami handlowymi

Film ma na celu przedstawienie możliwości i korzyści wynikających z integracji oprogramowania CRM z systemami handlowymi.

 

 

CRM integracja ERP

Skontaktuj się z nami

Jeśli jesteś
zainteresowany
napisz do nas!

Podanie danych osobowych oraz wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne. Administratorem danych jest ITCube Software Stanek i Śliwka Spółka Jawna z siedziba w Krakowie, przy ul. Łużyckiej 42/43, 30-658 Kraków. Dane będą przetwarzane wyłączenie zgodnie z celami wykazanymi w momencie ich zbierania oraz przetwarzane do czasu odwołania zgody lub ustania wymogu prawnego. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed wycofaniem zgody.

Filmy o ITCube CRM

4.2 5 z 35 1