CRM dla Hermes SQL on-line CRM

Integracja CRM z Hermes SQL

W celu otrzymania pełnego obrazu relacji z Klientem zaleca się połączenie systemu CRM z programem handlowym. Moduł Integrator aplikacji ITCube jest kompatybilny z różnymi programami handlowymi, w tym z oprogramowaniem Hermes SQL Poniżej przedstawiono kluczowe informacje dotyczące integracji wspomnianego systemu CRM z Hermes SQL oraz zalety wynikające z zastosowania tego dodatku.

Integracja CRM z Hermes SQL

 • Automatyczna synchronizacja baz danych

Dzięki automatycznej synchronizacji baz danych mamy pewność, iż dodany kontrahent do programu Hermes SQL natychmiast zostanie przeniesiony do aplikacji CRM. W analogiczny sposób każdy nowo dodany produkt lub usługa w programie ERP jest automatycznie przesyłany do systemu CRM. Proces synchronizacji danych jest całkowicie automatyczny, eliminując potrzebę jakiejkolwiek ingerencji ze strony użytkowników.

 

 • Aktualizacja cen w programie CRM

Moduł Integrator dba aby w systemie CRM ceny produktów zawsze były aktualne. Dzięki temu zarządzanie cenami odbywa się tylko w jednym miejscu - w programie Hermes SQL.

 

 • Dostęp do danych zapisanych w Hermes SQL z CRM

Dzięki tej funkcji, użytkownik systemu CRM ma możliwość korzystania z kluczowych informacji bez konieczności przełączania się między różnymi aplikacjami. Szczególnie istotne jest jego zdolność do monitorowania stanu rozliczeń z klientem czy przeglądania dokumentów handlowych z poziomu aplikacji CRM. Ponadto, podczas tworzenia ofert, użytkownik ma łatwy dostęp do informacji dotyczących stanów magazynowych.

 

Integracja CRM z Hermes SQL – korzyści

 • usprawniona komunikacja wewnątrz firmy

 • odciążenie działu handlowego oraz księgowego

 • dostęp do informacji o płatnościach w CRM z dowolnego miejsca i urządzenia

 • wsparcie przy tworzeniu ofert oraz zamówień

 • bieżące monitorowanie aktywności zakupowej klientów

Film poświęcony integracji CRM z systemami klasy ERP

Polecamy obejrzenie filmu dotyczącego synchronizacji naszego oprogramowania CRM z programami handlowymi.

 

 

CRM dla Hermes SQL

Możliwe rozszerzenia integracji CRM z Hermes SQL

 • Przenoszenie stanów magazynowych do bazy danych programu CRM. Dzięki temu użytkownik systemu crm może wyszukiwać dostępne produkty podczas przygotowania dokumentów handlowych.

 • Przesłanie wygranych ofert (zamówień) do systemu Hermes SQL. Ta funkcjonalność jest realizowana przez firmę Humansoft Sp. z o.o., producenta oprogramowania Hermes SQL.

 • Przenoszenie faktur z Hermes SQL do CRM. Dzięki modułowi Import API można automatycznie zapisywać faktury w bazie systemu CRM co znacznie poszerza możliwości analityczne programu ITCube CRM.

 

Skontaktuj się z nami

Jeśli jesteś
zainteresowany
napisz do nas!

Podanie danych osobowych oraz wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne. Administratorem danych jest ITCube Software Stanek i Śliwka Spółka Jawna z siedziba w Krakowie, przy ul. Łużyckiej 42/43, 30-658 Kraków. Dane będą przetwarzane wyłączenie zgodnie z celami wykazanymi w momencie ich zbierania oraz przetwarzane do czasu odwołania zgody lub ustania wymogu prawnego. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed wycofaniem zgody.

Integracja CRM z Hermes SQL

3.0 5 z 2 1