ITCube 2015.5 on-line CRM

ITCube 2015.0

Oprogramowanie ITCube w wersji 2015.0 zostało wydane w dniu 31 marca 2015 roku. Główny nacisk w tej wersji postawiono na integrację z systemem handlowym ENOVA 365 oraz wprowadzono historię dokumentu handlowego.

Nowe funkcjonalności dostępne w wersji 2015.0:
 

 • Integracja z systemem Enova365 – Do listy systemów sprzedażowych, z którymi współpracuje CRM dołączył system Enova365. Nowa funkcjonalność gwarantuje spójną bazę kontrahentów i produktów. Z poziomu oprogramowania CRM użytkownicy mają także dostęp do podglądu rozliczeń z kontrahentami oraz stanów magazynowych.

 • Historia dokumentu sprzedażowego - Od teraz użytkownik naszego programu CRM może w kontekście oferty lub zamówienia odnotowywać notatki, zadania, maile czy też dokumenty serwisowe. Daje to możliwość łatwego prześledzenia wszystkich działań związanych z dokumentem handlowym.

 • Nowy format raportów graficznych - Moduł raportów graficznych rozbudowano o możliwość generowania wykresów w formie wektorowej. Dla przeglądarek obsługujących format SVG gwarantuje to znaczną poprawę czytelności i estetyki prezentowanych wykresów.
 • Ergonomia i usprawnienia funkcjonalne - nowa wersja naszego programu do zarządzania relacjami z Klientami to kolejny krok w kierunku poprawienia elastyczności, wygody i szybkości pracy. Z dużej ilości drobnych usprawnień warto wymienić choćby:

  - rozbudowanie formularza "Dodaj nieobecność" o możliwość wiązania z dokumentami plikowymi. Dzięki temu użytkownik systemu CRM może dołączyć do wprowadzanej nieobecności dowolny załącznik.

  - wprowadzenie obsługi kodowania Unicode w module SMS. Jest to niezwykle istotne dla użytkowników wykorzystujących interfejs wielojęzykowy.

  - dostosowanie integracji do najnowszych wersji systemów sprzedażowych takich jak:
  Symfonia Forte Handel 2015, Comarch ERP Optima 2015.2 oraz WF-MAG 8.00.2