Ekstranet on-line CRM

Platforma B2B w systemie CRM

Moduł EKSTRANET to rozszerzenie programu CRM o platformę B2B służąca do wymiany informacji z Partnerami handlowymi. W prosty i funkcjonalny sposób umożliwia prezentację oferty firmy w Internecie, pozyskiwanie nowych Klientów oraz utrzymywanie trwałych realizacji z Klientami. Dla Klienta firmy jest natomiast wygodnym kanałem komunikacji pozwalającym na szybkie składanie zamówień, przeglądanie asortymentu, pobieranie interesujących informacji oraz składanie zleceń serwisowych.

01

Internetowy sklep B2B

Moduł CRM systemu ITCube udostępnia mechanizmy zarządzania kartoteką produktów oraz usług. Platforma B2B wzbogaca tą funkcjonalność o możliwość prezentacji oferty firmy bezpośrednio w Internecie. Stanowi tym samym wspaniały sposób reklamy. To także narzędzie umożliwiające Klientom firmy składanie zamówień drogą elektroniczną. Dane zapisane w bazie systemu CRM gwarantują automatyczny dobór odpowiednich cenników oraz upustów.

B2B CRM
02

Internetowa obsługa zleceń serwisowych

Ekstranet poszerza możliwości modułu serwisowego. Dzięki niemu Klient nie musi dzwonić do naszego działu serwisowego - może sam wprowadzić zlecenie serwisowe, a następnie czuwać nad jego stanem realizacji. Taki sposób postępowania oszczędza czas serwisantom naszej firmy. Dodatkowo przerzucamy odpowiedzialność za poprawność wprowadzonych danych na Klienta.

Serwis B2B CRM
03

Platforma wymiany informacji z Partnerami biznesowymi

Moduł Ekstranet to platforma wymiany informacji z Partnerami oraz Klientami mająca na celu usprawnienie wzajemnej komunikacji. Dzięki niej każdy z Klientów firmy może w dowolnym momencie sprawdzić stopień realizacji swego zamówienia czy też zlecenia serwisowego. Uzyskuje także dostęp do przeznaczonych dla niego dokumentów bądź ogłoszeń.

Udostępnianie dokumentów B2B CRM
04

Kanał pozyskiwania nowych Klientów

Prezentacja oferty połączona z obsługą formularzy stanowi cenne uzupełnienie systemu CRM o dodatkowy kanał pozyskiwania Klientów. Dane z formularzy zostają umieszczone w bazie programu CRM, dzięki czemu pozyskiwanie nowych kontaktów odbywa się w sposób automatyczny nie wymagający ręcznego wpisywania danych.

Udostępnianie dokumentów B2B CRM

Skontaktuj się z nami

Jeśli jesteś
zainteresowany
napisz do nas!

Podanie danych osobowych oraz wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne. Administratorem danych jest ITCube Software Stanek i Śliwka Spółka Jawna z siedziba w Krakowie, przy ul. Łużyckiej 42/43, 30-658 Kraków. Dane będą przetwarzane wyłączenie zgodnie z celami wykazanymi w momencie ich zbierania oraz przetwarzane do czasu odwołania zgody lub ustania wymogu prawnego. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed wycofaniem zgody.

EKSTRANET

3.9 5 z 7 1