Integracja CRM z ERP on-line CRM

Integracja CRM z programem handlowym

System ITCube jest zintegrowany z wiodącymi programami handlowymi w Polsce. Gotowa integracja została opracowana dla takich aplikacji jak Symfonia 2.0 (wcześniej Symfonia Premium), Symfonia ERP (wcześniej FORTE), Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL, WF-MAG, Subiekt GT, Enova 365, StreamSoft Prestiż, Hermes SQL.

Import danych do programu CRM

Integracja systemu CRM z zewnętrzną aplikacją handlową pozwala na bardzo szybkie przeniesienie informacji dotyczących kontrahentów, osób kontaktowych czy produktów do bazy naszego programu. Gwarantuje to znaczne skrócenie czasu potrzebnego na wdrożenie systemu CRM, a użytkownicy aplikacji rozpoczynają pracę w programie CRM z wstępnie zasilonymi danymi.

Automatyczna synchronizacja danych pomiędzy CRM a ERP

Moduł integracyjny to oczywiście nie tylko import danych. To przede wszystkim narzędzie gwarantujące, iż zmiany dokonane w systemie handlowym będą automatycznie przenoszone do programu CRM. Wymiana informacji nie ogranicza się tylko do przenoszenia obiektów z systemu handlowego do naszego programu CRM. Bardzo ważna jest także funkcjonalność umożliwiająca przepływ informacji w drugą stronę.

Podgląd faktur oraz płatności

Aby użytkownik systemu CRM mógł mieć dostęp do najważniejszych danych o kliencie z poziomu jednej aplikacji program ITCube umożliwia odczyt dokumentów handlowych on-line z oprogramowania ERP. Niezależnie czy nasz system jest zintegrowany z Symfonią, z programem Comarch ERP Optima czy inną aplikacją handlową pracownik może mieć dostęp do listy faktur, paragonów oraz płatności a także może podglądnąć dokument wystawiony zewnętrznej aplikacji. Powyższe dane uzupełniają historię kontaktów z Klientem w programie CRM, pozwalając na uzyskanie pełniejszego obrazu współpracy.

Faktury ERP CRM integracja

Podgląd stanów magazynowych

Ważnym aspektem w pracy handlowca jest proces składania ofert i doboru odpowiedniego asortymentu dla Klienta. Dzięki integracji użytkownik systemu CRM ma zawsze możliwość sprawdzenia stanów magazynowych towaru on-line, co gwarantuje dostęp do najbardziej aktualnych danych. Prezentacja stanów magazynów, rezerwacji oraz braków jest prezentowana w podziale na dostępne magazyny.

Stany magazynowe ERP CRM integracja

Przenoszenie zamówień z CRM do systemu handlowego

Aby usprawnić proces sprzedaży nasz program CRM umożliwia rejestrację wygranej oferty w systemie handlowym. Dzięki integracji CRM z systemem ERP nie trzeba przepisywać zamówień pomiędzy programami. Usprawnia to pracę oraz pozwala na uniknięcie pomyłek.

CRM system handlowy przenoszenie zamówień

Prezentacja multimedialna

Zapraszamy do obejrzenia filmu dotyczącego synchronizacji naszego CRM'a z aplikacjami handlowymi.

 

 

Możliwości integracji CRM

Ze względu na różnorodność programów handlowych moduł integracyjny może być zaimplementowany w różny sposób. W przypadku chęci poznania szczegółów związanych z integracją z konkretnym systemem handlowym prosimy o kontakt z działem handlowym.

Skontaktuj się z nami

Jeśli jesteś
zainteresowany
napisz do nas!

Podanie danych osobowych oraz wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne. Administratorem danych jest ITCube Software Stanek i Śliwka Spółka Jawna z siedziba w Krakowie, przy ul. Łużyckiej 42/43, 30-658 Kraków. Dane będą przetwarzane wyłączenie zgodnie z celami wykazanymi w momencie ich zbierania oraz przetwarzane do czasu odwołania zgody lub ustania wymogu prawnego. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed wycofaniem zgody.

Integracja CRM z ERP

4.6 5 z 43 1