Czym jest program Symfonia?

2019-04-02, Autor: Tomasz Śliwka

Symfonia – to jeden z bardziej popularnych programów klasy ERP na polskim rynku. System ten początkowo był oparty na bazie danych Btrieve, a później na silniku bazodanowym Pervasive i dostępny był pod nazwą Symfonia Premium. W późniejszym okresie producent wypuścił na rynek nową wersję programu opartą na bazie danych MsSQL pod nazwą Symfonia Forte. Od tego momentu na polskim rynku funkcjonowały dwie wersje programu Symfonia: Premium oraz Forte.

Obecnie oprogramowanie Symfonia sprzedawane jest pod nazwą Symfonia 50C (wcześniej Symfonia Premium) oraz Sage Symfonia ERP (wcześniej Symfonia Forte).

Warto zaznaczyć, iż oprogramowanie ITCube jest w pełni zintegrowane z obydwoma wcześniej wspomnianymi programami handlowymi. Integracja dotyczy zarówno synchronizacji baz danych (firm oraz produktów),  odczytu kluczowych informacji z programu ERP (faktury, stany rozliczeń, dostępność na magazynach), jak i przenoszenia zamówień z CRM do programu handlowego. System CRM jest też rozwiązaniem na publikowanie ważnych informacji handlowych w aplikacji mobilnej.

Czytaj więcej o produktach firmy Symfonia na stronie producenta. W celu zakupienia licencji oprogramowania lub zamówienia usług wdrożeniowych należy skontaktować się z jednym z Autoryzowanych Partnerów wdrażających oprogramowanie Symfonia.

TAGI: Symfonia, Symfonia Premium, Symfonia 50C, Symfonia Forte, Symfonia ERP, ERP, CRM, Integracja

PoprzednieNastępne