CRM dla Symfonia on-line CRM

Integracja CRM z Symfonia

Integracja naszego programu CRM z oprogramowaniem Symfonia 2.0, Symfonia 50C oraz Symfonia ERP powstała przy ścisłej współpracy z partnerami firmy SYMFONIA. Gwarantuje to pełną zgodność z modelem licencyjnym firmy SYMFONIA oraz możliwość współpracy z przyszłymi wersjami.

OPIS WSPÓŁPRACY CRM Z SYMFONIA

 

  • Kontrahenci dodani do systemu Symfonia zostają automatycznie zaimportowani do aplikacji ITCube .

  • Kontrahenci wprowadzeni do naszego systemu CRM mogą zostać automatycznie przeniesieni do aplikacji Symfonia. Opcja wymaga potwierdzenia z poziomu programu handlowego tak by nie przenosić rekordów opisujących Klientów potencjalnych z którymi dopiero zamierzamy podjąć współpracę.

  • Towary oraz usługi zdefiniowane w systemie Symfonia są automatycznie importowane do bazy systemu CRM. Dodatkowo przyszłe zmiany cennika produktu są na bieżąco synchronizowane.

  • Podstawowy dokument handlowy jakim jest w systemie CRM oferta może zostać zarejestrowany w systemie handlowym Symfonia jako ZAMÓWIENIE OBCE. Stanowi to wygodną podstawę do wystawienia faktury oraz uruchomienie mechanizmów gospodarki magazynowej.

  • Wybrane informacje prezentowane są "online", poprzez bezpośredni odczyt z bazy danych systemu Symfonia. Przykładem jest prezentacja informacji o stanach magazynowych na formularzu produktu oraz lista dokumentów handlowych/rozliczeń na kartotece kontrahenta.

 

ZALETY INTEGRACJI CRM Z SYMFONIA

 

  • Podgląd wybranych informacji z systemu handlowego Symfonia 2.0 oraz Symfonia 50C/ERP dla wszystkich użytkowników systemu CRM. Co warto pokreślić, użytkownicy naszego CRM'a nie muszą posiadać kont w programie handlowym co przyczynia się do znacznego obniżenia kosztów licencji systemu Symfonia.

  • Webowy interface naszego systemu gwarantuje, iż wybrane informacje z systemu handlowego dostępne są z dowolnego miejsca, na dowolnym urządzeniu poczynając od komputera stacjonarnego, poprzez tablet kończąc na telefonie komórkowym.

  • W pełni automatyczna synchronizacja informacji pomiędzy systemami pozwala na uniknięcie błędów oraz dużą oszczędność czasu.

Mobilny dostęp do Symfonii

System ITCube posiada responsywny interfejs użytkownika, dzięki czemu osoby pracujący zdalnie mogą w wygodny sposób korzystać z programu za pomocą telefonu komórkowego. Integracja CRM z aplikacją Symfonia umożliwia sprawdzenia na smartfonie następujących informacji:

  • listę faktur sprzedażowych wraz ze stanem rozliczeń,
  • podgląd stanów magazynowych.

 

 

Film dotyczący integracji CRM z Symfonia

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją multimedialną dotyczącą synchronizacji naszego programu CRM z oprogramowaniem handlowym.

 

 

CRM dla Symfonia

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

 

ITCube współpracuje zarówno z serią SYMFONIA 2.0 (dawniej Symfonia Premium) oraz SYMFONIA 50C/ERP (dawniej Symfonia Forte). Zakres funkcjonalny w przypadku obu systemów jest analogiczny. Integracja wspiera wersje 2018a bądź wyższe. W przypadku serii SYMFONIA 2.0 dodatkowo wymagana jest instalacja oparta o silnik bazodanowy PERVASIVE 9.5 bądź nowszy.

Zobacz także:

Skontaktuj się z nami

Jeśli jesteś
zainteresowany
napisz do nas!

Podanie danych osobowych oraz wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne. Administratorem danych jest ITCube Software Stanek i Śliwka Spółka Jawna z siedziba w Krakowie, przy ul. Łużyckiej 42/43, 30-658 Kraków. Dane będą przetwarzane wyłączenie zgodnie z celami wykazanymi w momencie ich zbierania oraz przetwarzane do czasu odwołania zgody lub ustania wymogu prawnego. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed wycofaniem zgody.

Integracja CRM z Symfonia

5.0 5 z 2 1