Pakiet ITCube to system CRM umożliwiający gromadzenie w jednym miejscu najważniejszych informacji o Klientach. Program pozwala na uporządkowanie całej wiedzy – od momentu pozyskania Klienta poprzez kolejne etapy współpracy, aż po zagadnienia opieki posprzedażnej oraz serwisu.

ITCube INTEGRATOR

Klientom, którym zależy na posiadaniu zintegrowanego rozwiązania informatycznego system ITCube CRM oferuje możliwość połączenia programu CRM z zewnętrznym systemem handlowym. Integracja taka gwarantuje, iż wszystkie informacje posiadane przez firmę na temat danego Klienta dostępne będą z poziomu aplikacji CRM. Ponadto pozwala na uniknięcie sytuacji, w której te same dane wpisywane są kilkukrotnie w oddzielnych systemach. ITCube CRM współpracuje z najbardziej popularnymi na rynku programami handlowymi: Symfonia 2.0 (wcześniej Symfonia Premium), Sage ERP (wcześniej Symfonia Forte), COMARCH ERP XL, COMARCH ERP Optima, ASSECO WF-MAG, InsERT Subiekt GT, Enova365, StreamSoft Prestiż.

 • Przenoszenie wygranej oferty z ITCube CRM do systemu handlowego
  Przenoszenie wygranych ofert z CRM do ERP
 • Lista dokumentów sprzedażowych z systemu handlowego w programie CRM
  Podgląd dokumentów handlowych z ERP w CRM
 • Podgląd faktury sprzedażowej/zakupowej z systemu handlowego w CRM
  Podgląd faktury w CRM
 • Podgląd stanów magazynowych z systemu handlowego w ITCube CRM
  Stany magazynowe z programu handlowego dostępne w CRM on-line

Wstępny import danych z aplikacji handlowych do programu CRM

Integracja systemu CRM z zewnętrzną aplikacją handlową pozwala na bardzo szybkie przeniesienie informacji dotyczących kontrahentów, osób kontaktowych czy produktów do bazy programu ITCube CRM. Gwarantuje to znaczne skrócenie czasu potrzebnego na wdrożenie systemu CRM.

Automatyczna synchronizacja danych

ITCube INTEGRATOR to oczywiście nie tylko import danych. To przede wszystkim narzędzie gwarantujące, iż zmiany dokonane w systemie handlowym będą automatycznie przenoszone do programu CRM.

Wymiana informacji nie ogranicza się tylko do przenoszenia obiektów z systemu handlowego do aplikacji ITCube CRM. Bardzo ważna jest także funkcjonalność umożliwiająca przepływ informacji w drugą stronę. Typowym przykładem jest tutaj rejestracja w systemie handlowym kontrahentów oraz zamówień (tzw. wygranych sprzedaży) zapisanych w bazie systemu CRM.

Podgląd faktur, płatności, stanów magazynowych w systemie CRM

ITCube INTEGRATOR to także możliwość bezpośredniego odczytywania danych zapisanych w bazie systemu handlowego dotyczących między innymi wystawionych faktur, paragonów, płatności czy też stanów magazynowych. Powyższe dane uzupełniają historię kontaktów z Klientem pozwalając na uzyskanie pełniejszego obrazu współpracy w programie CRM.

Ze względu na różnorodność programów handlowych moduł integracyjny może być zaimplementowany w różny sposób. W przypadku gdy chcemy poznać szczegóły związane z integracją z konkretnym systemem handlowym należy skontaktować się z firmą ITCube Software.

Formularz kontaktu

Proszę o kontakt
Nasi Klienci
  CRM Automatyka
  System CRM branża reklamowa
  CRM online branża chemiczna
  Oprogramowanie CRM przemysł chemiczny
  System CRM motoryzacja
  CRM online branża chemiczna
  CRM online branża chemiczna
  System CRM dla budownictwa
  CRM IT
 • Program CRM agencja reklamowa
 • Oprogramowanie CRM w służbie zdrowia
  CRM przemysł motoryzacyjny
 • CRM on-line medycyna
 • System CRM teleinformatyka
  System CRM online przemysł chemiczny
 • CRM Automatyka i Robotyka
 • CRM referencje
  CRM online - wyposażenie wnętrz
 • Program CRM branża budowlana
 • Polski program CRM online
  CRM po polsku - referencje