CRM dla Streamsoft Prestiż on-line CRM

CRM dla Streamsoft Prestiż


ITCube to uznany system do zarządzania relacjami z Klientami zintegrowany z wieloma programami klasy ERP. Integracja została stworzona w celu podniesienia jakości i usprawnienia pracy handlowców, poprzez możliwość pełniejszego wykorzystania oprogramowania CRM. Dzięki integracji użytkownik systemu CRM będzie miał dostęp on-line do kluczowych informacji z aplikacji Streamsoft Prestiż.

 

Integracja CRM z Streamsoft Prestiż – dostępna funkcjonalność:

 

 • Automatyczne zaciąganie z systemu Streamsoft Prestiż listy kontrahentów do programu crm. Użytkownik systemu crm ma opcję przejrzenia podstawowych danych zaimportowanych z systemu ERP. Mowa tutaj o takich informacjach dotyczących kontrahenta jak dane adresowe, dane do faktury oraz handlowe warunki sprzedaży.

 • Synchronizacja list towarowych. Do systemu CRM trafiają wybrane pozycje z asortymentu a następnie moduł integracyjny dba o aktualność cen.

 • Pracownik kończący proces ofertowania w programie CRM może utworzyć zamówienie, które następnie trafi do systemu Streamsoft Prestiż. W sytuacji, gdy zamówienie to dotyczy Klienta, którego nie ma jeszcze w bazie Streamsoft Prestiż, zostanie on automatycznie dodany do bazy programu ERP.

 • Z poziomu programu CRM użytkownik posiadający odpowiednie prawa może sprawdzić historię dokumentów sprzedaży i zakupu w kontekście kontrahenta oraz podejrzeć ich zawartość.

 • Istnieje także możliwość sprawdzenia aktualnego stanu rozrachunków w kontekście kontrahenta w systemie CRM.

 • Użytkownik systemu do zarządzania kontaktami z Klientami ma także dostęp do stanów magazynowych.

CRM zintegrowany z Streamsoft Prestiż – korzyści:

 

 • Usprawnienie pracy działu handlowego oraz księgowego. Handlowcy mają dostęp do kluczowych informacji dotyczących sprzedaży oraz stanu rozliczeń.

 • Automatyzacja procesów- eliminacja czasu przeznaczonego na przepisywanie wygranej oferty na zamówienie w programie ERP.

 • Poprawa wydajności oraz efektowności pracy.

 • Lepszy przepływ informacji wewnątrz firmy.

 • Dostęp do najważniejszych informacji z systemu handlowego on-line.
 
Aby dowiedzieć się więcej na temat integracji CRM z Streamsoft Prestiż skontaktuj się z działem handlowym.

Zobacz także ogólny opis integracji z programem handlowym.

Film poświęcony integracji CRM z Streamsoft Prestiż


Zobacz prezentację multimedialną dotyczącą współpracy naszego CRM'a z oprogramowaniem ERP.

 

 

CRM dla Streamsoft Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jeśli jesteś
zainteresowany
napisz do nas!

Podanie danych osobowych oraz wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne. Administratorem danych jest ITCube Software Stanek i Śliwka Spółka Jawna z siedziba w Krakowie, przy ul. Łużyckiej 42/43, 30-658 Kraków. Dane będą przetwarzane wyłączenie zgodnie z celami wykazanymi w momencie ich zbierania oraz przetwarzane do czasu odwołania zgody lub ustania wymogu prawnego. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed wycofaniem zgody.

Integracja CRM z Streamsoft Prestiż

3.3 5 z 6 1