Czym jest program WF-MAG?

2019-04-04, Autor: Piotr Stanek

WF-MAG (obecnie Wapro MAG) to popularny na polskim rynku program handlowy stworzony przez firmę Wa-Pro a obecnie rozwijany i sprzedawany przez Asseco Poland Sp. z o.o. . Wapro MAG jest składową programu WAPRO ERP – systemu do zarządzania firmą, w skład którego wchodzą także moduły do księgowości, zarządzania kadrami i płacami.

Programy z serii Wapro są już rozwijane od ponad 25 lat i dostosowywane do zmieniających się uregulowań prawno-księgowych. Obecnie oferta związana z programem Wapro została poszerzona o rozwiązania w chmurze, platformę handlu internetowego B2B oraz B2C, wersję mobilną wspierające pracę przedstawicieli handlowych, a także program do zarządzania aukcjami internetowymi WAPRO Aukcje.

System Wapro MAG jest także zintegrowany z innymi programami – przykładowo z systemem do zarządzania relacjami z klientami ITCube. Integracja obejmuje automatyczne przenoszenie kontrahentów, towarów (oraz aktualizację ich cen), podgląd stanów magazynowych, dokumentów handlowych (faktury sprzedaży oraz faktury zakupowe) oraz wgląd w stany rozliczeń.

TAGI: WF-MAG, WAPRO MAG, Asseco, ERP, CRM, Integracja

Zobacz także:
Asseco Poland - strona producenta

PoprzednieNastępne