CRM dla Comarch ERP Optima on-line CRM

Integracja CRM z ERP Optima

Program ITCube to uznany system klasy CRM zintegrowany z wieloma polskimi programami handlowymi.  Jedną z pierwszych integracji jaka powstała dotyczyła synchronizacji danych z oprogramowaniem Comarch ERP Optima.

ZAKRES INTEGRACJI PROGRAMU CRM Z COMARCH ERP OPTIMA

 

 • Automatyczne przenoszenie kontrahentów oraz osób kontaktowych z Comarch ERP Optima do systemu CRM.

 • Aktualizacja danych kontrahentów w programie CRM z systemu Comarch ERP Optima. Podczas wdrożenia konfigurowalne są pola, które są synchronizowane.

 • Możliwość przenoszenia kontrahenta wraz z osobami kontaktowymi do ERP Optima przez użytkowników programu crm posiadającymi odpowiednie uprawnienia.

 • Automatyczne przenoszenie bazy produktowej z Comarch ERP Optima do CRM oraz późniejsza aktualizacja cen w programie crm.

 • Możliwość rejestracji wygranej oferty (zamówienia) w programie handlowym jako rezerwacji odbiorcy albo faktury proforma.

 • Podgląd dokumentów handlowych bezpośrednio z systemu crm. Osoba posiadające odpowiednie uprawnienia może podejrzeć faktury, rezerwacje odbiorcy, faktury proforma a także dokumenty zakupowe z poziomu karty kontrahenta w programie CRM.

 • Wgląd w stany rozliczeń kontrahentów.

 • Podgląd stanów magazynowych.

KORZYŚCI INTEGRACJI CRM Z COMARCH ERP OPTIMA

 

 • Automatyczna synchronizacja danych usprawnia pracę oraz oszczędza czas.

 • Możliwość zapisania zamówienia bezpośrednio w bazie programu ERP gwarantuje, iż pracownik nie popełni błędów podczas przepisywania zamówienia a także skraca czas realizacji zamówienia. Jest to szczególnie ważne podczas zdalnej pracy handlowców.

 • Dostęp do kluczowych informacji o kontrahencie z poziomu jednej aplikacji.

 • Udostępnienie danych on-line z systemu ERP handlowcom pracującym zdalnie za pomocą urządzeń mobilnych (np.: tablet).

Mobilny dostęp do ERP Optima

Nasz system CRM posiada mobilny interfejs użytkownika co gwarantuje osobie pracującej zdalnie wygodny dostęp nie tylko do danych zapisanych w systemie CRM ale także do informacji gromadzonych w programie Comarch ERP Optima. Integracja obydwu systemów w połączeniu z responsywnym interfejsem użytkownika daje możliwość dostępu do takich informacji jak:

 • lista dokumentów handlowych (faktury sprzedaży, rezerwacje odbiorcy, faktury zakupowe, faktury proforma),
 • stan rozliczeń faktur,
 • podgląd stanów magazynowych.

 

 

Film o integracji CRM z Comarch ERP Optima

Zapraszamy do obejrzenia filmu poświęconego integracji naszego systemu CRM z aplikacjami klasy ERP.

 

 

Możliwości integracji ITCube CRM

REFERENCJE CRM ZINTEGROWANEGO Z COMARCH ERP OPTIMA

Aplikacja ITCube została wdrożona w ponad 1000 firmach zarówno w Polsce jak i za granicą. Obecnie z programu korzystają tysiące użytkowników. Wiele instalacji systemu CRM zostało zintegrowanych z programem Comarch ERP Optima. Zapraszamy do zapoznania się z listą referencyjną naszego programu.

Zobacz także:

Skontaktuj się z nami

Jeśli jesteś
zainteresowany
napisz do nas!

Podanie danych osobowych oraz wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne. Administratorem danych jest ITCube Software Stanek i Śliwka Spółka Jawna z siedziba w Krakowie, przy ul. Łużyckiej 42/43, 30-658 Kraków. Dane będą przetwarzane wyłączenie zgodnie z celami wykazanymi w momencie ich zbierania oraz przetwarzane do czasu odwołania zgody lub ustania wymogu prawnego. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed wycofaniem zgody.

Integracja CRM z Comarch ERP Optima

3.0 5 z 4 1